MÖBLER / Byråar, sekretärer / Miniatyrbyrå 6812424
nr 681 2424
Miniatyrbyrå
+ ask med låda, 1800-tal, längd: 20, djup: 11, höjd: 21, resp, höjd: 14
Kondition: slitage, skador, maskätna
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2011
kl 17:17:58
13/2 15:32:22
300 kr
14/2 14:51:57